Islandia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Islandia

Nieruchomość na sprzedaż w Islandii

Pomimo niepewności klimatu politycznego i gospodarczego, średnia cena nieruchomości na Islandii odnotowała największy wzrost w ciągu ostatnich trzech lat.

Średni wzrost wynosi 6%, w porównaniu do 4,1% odnotowanych w 2015 r. Islandia zdobywa pierwsze miejsce po raz pierwszy od 2006 r., Kiedy uruchomiono Indeks cen domów globalnych.

Wyspa odnotowała zdumiewające 14,7%. Rosnąca gospodarka, dwie obniżki stóp procentowych i rosnące zaangażowanie inwestorów zagranicznych pomagają wyjaśnić wzrost średnich cen nieruchomości na sprzedaż w Islandii o 9% w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Reykjavik jest charakterystyczny dla kolorowych dachów, oślepiających świateł na północy i ważnego kompromisu na froncie energetycznym. Mając zaledwie 115 tysięcy mieszkańców, stolica Islandii może mieć ogromny wpływ na poziomie globalnym, a jej celem jest całkowite uniezależnienie się od wykorzystywania paliw kopalnych do 2050 r. I stanie się "gospodarką wodorową".

Wysoka jakość życia znajduje odzwierciedlenie w cenach nieruchomości na sprzedaż. Rynek mieszkaniowy w Reykjaviku przeżywał boom zarówno pod względem cen jak i sprzedaży w ciągu ostatnich pięciu lat. Między drugą połową 2016 r. A całością 2017 r. Ceny nieruchomości na sprzedaż w Islandii wzrosły średnio o 13%, osiągając wartości szczytowe 15%. Średnia cena sprzedaży mieszkania wynosi dziś około 450 tysięcy euro.

Islandia zmienia skórę. Postanowili to zrobić, wzmacniając artystyczną scenę stolicy Reykjavík, przekształcając dawny obszar przemysłowy portu w centrum kulturalne, w tym sklepy koncepcyjne, pracownie artystów, kluby, hotele, sale nagraniowe i ostatnie, znaczące otwarcie Dom Marshalla. Zainaugurowany w marcu ubiegłego roku, jest to stara fabryka śledzia przekształcona przez pracownię Kurta Og Pí w postmodernistyczny biegun, na którym znajduje się studio i galeria poświęcona Olafurowi Eliassonowi, oraz dwie artystyczne przestrzenie, które napisały historię islandzkiej sceny artystycznej: Kling i Bang and The Living Art Museum.

  •  
    Przeprowadzka do Islandii: wszystkie informacje za jednym kliknięciem!

    Prawdopodobnie jeden z najbardziej nieodkrytych, ale jednocześnie najbardziej szczególny Islandia jest dla wielu sposobem ucieczki od codzienności, dla innych, jako ważna alternatywa, by radykalnie zmienić życie. My wszyscy często mamy tę myśl, która brzęczy w naszych głowach, ten cichy głos, który ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 37128

Sprzedaż Gospodarstwo wiejskie, Islandia, Austurland, Egilsstaðir, Stóra-Bakka

3,647,360.00PLN
Sprzedaż
Gospodarstwo wiejskie

260000 m²
Wspaniała farma we wschodniej Islandii z 7 budynkami! Stóri-Bakki znajduje się w samym sercu wschodniej Islandii, tylko 25 km od miasta Egilsstaðir...
Cod. 4957

Sprzedaż Teren rolniczy, Islandia, Grímsey, Grimsey, Grimsey

4,559,200.00PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

2500 m²
gruntów na sprzedaż
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB