Islandia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Islandia

Nieruchomość na sprzedaż w Islandii

Pomimo niepewności klimatu politycznego i gospodarczego, średnia cena nieruchomości na Islandii odnotowała największy wzrost w ciągu ostatnich trzech lat.

Średni wzrost wynosi 6%, w porównaniu do 4,1% odnotowanych w 2015 r. Islandia zdobywa pierwsze miejsce po raz pierwszy od 2006 r., Kiedy uruchomiono Indeks cen domów globalnych.

Wyspa odnotowała zdumiewające 14,7%. Rosnąca gospodarka, dwie obniżki stóp procentowych i rosnące zaangażowanie inwestorów zagranicznych pomagają wyjaśnić wzrost średnich cen nieruchomości na sprzedaż w Islandii o 9% w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Reykjavik jest charakterystyczny dla kolorowych dachów, oślepiających świateł na północy i ważnego kompromisu na froncie energetycznym. Mając zaledwie 115 tysięcy mieszkańców, stolica Islandii może mieć ogromny wpływ na poziomie globalnym, a jej celem jest całkowite uniezależnienie się od wykorzystywania paliw kopalnych do 2050 r. I stanie się "gospodarką wodorową".

Wysoka jakość życia znajduje odzwierciedlenie w cenach nieruchomości na sprzedaż. Rynek mieszkaniowy w Reykjaviku przeżywał boom zarówno pod względem cen jak i sprzedaży w ciągu ostatnich pięciu lat. Między drugą połową 2016 r. A całością 2017 r. Ceny nieruchomości na sprzedaż w Islandii wzrosły średnio o 13%, osiągając wartości szczytowe 15%. Średnia cena sprzedaży mieszkania wynosi dziś około 450 tysięcy euro.

Islandia zmienia skórę. Postanowili to zrobić, wzmacniając artystyczną scenę stolicy Reykjavík, przekształcając dawny obszar przemysłowy portu w centrum kulturalne, w tym sklepy koncepcyjne, pracownie artystów, kluby, hotele, sale nagraniowe i ostatnie, znaczące otwarcie Dom Marshalla. Zainaugurowany w marcu ubiegłego roku, jest to stara fabryka śledzia przekształcona przez pracownię Kurta Og Pí w postmodernistyczny biegun, na którym znajduje się studio i galeria poświęcona Olafurowi Eliassonowi, oraz dwie artystyczne przestrzenie, które napisały historię islandzkiej sceny artystycznej: Kling i Bang and The Living Art Museum.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 37128

Sprzedaż Gospodarstwo wiejskie, Islandia, Austurland, Egilsstaðir, Stóra-Bakka

3,434,000.00PLN
Sprzedaż
Gospodarstwo wiejskie

260000 m²
Wspaniała farma we wschodniej Islandii z 7 budynkami! Stóri-Bakki znajduje się w samym sercu wschodniej Islandii, tylko 25 km od miasta Egilsstaðir...
Cod. 4957

Sprzedaż Teren rolniczy, Islandia, Grímsey, Grimsey, Grimsey

4,292,500.00PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

2500 m²
gruntów na sprzedaż
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB